O nas

Firma Tobi-Clean świadczy usługi w zakresie prania tapicerek meblowych, samochodowych, dywanów, wykładzin dywanowych i innych. Dojeżdzamy do klienta, a wszystkie zlecenia o kwocie powyżej 60 zł nie wymagają dodatkowej opłaty za dojazd. Obsługujemy klientów w  promieniu 25 km od Łasku. Chętnie jednak podejmujemy zlecenia również  poza tym obszarem.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy I instytucje publiczne. Pracujemy tylko I wyłącznie na sprzęcie wysokiej klasy z użyciem profesjonalnych środków piorących dobranych odpowiednio do czyszczonej powierzchni I rodzaju zabrudzeń. Dosuszamy każdą praną tapicerkę  przy użyciu turbowentylatora. Jesteśmy stosunkowo  młodą,  ale  dynamicznie rozwijającą się firmą, stawiającą na innowacje i jakość świadczonych przez nas usług.

Kompleksowo zajmujemy się czyszczeniem, praniem oraz impregnacją tapicerek meblowych i samochodowych, dywanów oraz wykładzin dywanowych. Dbamy także o  tapicerki skórzane począwszy od ich czyszczenia do kosmetyki. W wachlarzu naszych usług jest także czyszczenie i dezynfekcja różnego typu powierzchni   przy użyciu tzw. pary suchej – wykorzystywana np. do wyjałowienia materacy. Dodatkowo w ofercie mamy także pranie i czyszczenie  akcesoriów dziecięcych-wózków, fotelików, łóżek turystycznych, także usuwanie przykrych zapachów.

Kolejnym punktem naszej działalności jest kompleksowe przygotowanie samochodów do sprzedaży. Czyszczenie całego wnętrza, jak i karoserii, nakładanie wosków i powłok ochronnych. Oferujemy także zabiegi CARSPA. Zajmujemy się także myciem witryn sklepowych, przeszkleń, okien oraz gablot.

Przyjmujemy zlecenia zarówno od firm jak i osób prywatnych. Kompleksowo Sprzątamy po remontach. Przygotowujemy nowo powstałe  powierzchnie handlowe do zatowarowania.